Кошик
783 відгуків
promo_banner
Лідавська 2 (Офіс), Луцьк, Україна
Додати відгук
Опт Пак | Якісні пакувальні матеріали
+380 (96) 979-26-40
+380 (95) 216-77-49

Великий вибір стрейч плівки власного виробництва

Великий вибір стрейч плівки власного виробництва

На сьогоднішній день компанія пакувальних матеріалів "OPT-PACK" рада представити вашій увазі великий вибір стрейч плівки власного виробництва.

У зв'язку з тим, що ми виробляємо плівку самостійно, ви зможете придбати її за максимально вигідною вартості і будете точно знати термін доставки готової продукції.
На світовому ринку збуту пакувальні плівки з'явилися більше тридцяти років тому. З тих пір затребуваність цього виробу стрімко зростає щороку.

У яких областях може використовуватися стрейч-плівка?

По-перше, у списку основних можна визначити такі галузі:

  • різноманітні промислові установи;
  • харчових і виробничі підприємства;
  • склади і харчові бази (для складування та підготовки до транспортування піддонів з готовою продукцією) і багато інших.

Важливою перевагою пакувальної плівки є здатність розтягування (в середньому показник сягає 300% позначки). За результатами досліджень, які проводилися авторитетними експертними групами, відомо, що у складі плівки відсутні які-небудь шкідливі і небезпечні для людського здоров'я речовини. Ефект прилипання, яким володіє стрейч-плівка, що дозволяє швидко, а головне герметично упаковувати товари. Таким чином, ви зможете убезпечити свою продукцію від можливого руйнування, деформації і від попадання вологи і пилу.


Пропонуючи вам кращі і демократичні ціни на весь лінійний ряд наших товарів, ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам та гарантуємо персональний підхід. Кожне замовлення оформляється своєчасно. Вас чекають кваліфікована допомога та безоплатні консультації. Фахівці нашої компанії відповідять на всі питання, які у вас можуть з'явитися в ході оформлення покупки на сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner