Кошик
818 відгуків
promo_banner
Лідавська 2 (Офіс), Луцьк, Україна
Додати відгук
Опт Пак | Якісні пакувальні матеріали
+380 (96) 979-26-40
+380 (95) 216-77-49

Плівка для теплиць

Особливості придбання якісної та надійної плівки для теплиць

Процес вирощування рослин є досить складним процесом, так як є потреба забезпечення захисту від впливу високих температур, негативних факторів оточуючого середовища та опадів. Для цього застосовуються теплиці, в яких основним захисним елементом виступає плівка. За рахунок неї в теплиці можна створити найбільш оптимальний мікроклімат для вирощування окремих культур, що дасть можливість їм швидше розвиватися та рости. Якщо необхідна якісна плівка для теплиць, купити в Україні по доступній вартості її можна на офіційному сайті нашого інтернет-магазину.

Особливості вибору плівок для використання у теплицях

Перед тим, як тепличні плівки купити в Україні, в першу чергу потрібно розуміти, на які критерії в першу чергу варто звертати увагу, щоб дійсно зробити виважений та правильний вибір. Сама вартість на такий товар буде визначатися показниками щільності основного матеріалу. Серед інших критеріїв, які заслуговують особливої уваги, варто виділити наступні:

·  показники пропускання світла – якщо обирати плівку з низькими показниками якості, то з часом вона втрачає свої властивості та стає повністю непрозорою, що призводить до то, що розвиток рослин відбувається не правильно;

·  здатність до перешкоджання утворення конденсату;

·  показники антистатичності – досить велика кількість плівок для теплиць за рахунок своєї статичності може притягувати пил та бруд, що суттєво відображається на експлуатаційних характеристиках матеріалу;

·  можливість пропускання сонячних променів певного спектру – при виборі варто звертати увагу на ті варіанти плівок для теплиць, які забезпечують надійний захист від впливу ультрафіолетового випромінювання. У цьому випадку варто купити плівку для теплиці з УФ стабілізацією.

При виборі плівки рекомендується звертати увагу в сторону тих матеріалів, які виготовлені спеціально для теплиць, так як саме вони будуть забезпечувати високі показники стійкості до атмосферних явищ, підвищених показників вологості та впливу зі сторони різноманітних хімічних реагентів.

Теплична плівка та її переваги

Якщо необхідна плівка теплична поліетиленова, купити її можна на сайті нашого інтернет-магазину, але перед цим варто познайомитися з ключовими перевагами продукту. Серед них виділяють наступні:

·  високі показники світло пропускної здатності;

·  здатність до процесу гідроізоляції;

·  високі показники теплоізоляції;

·  стійкість до впливу факторів оточуючого середовища;

·  довгий період використання плівки;

·  доступна цінова політика на товар;

·  наявність вираженого «парникового ефекту», який вкрай необхідний рослинам;

·  простий процес монтажу плівки на каркас самої теплиці.

Такий варіант є найбільш вигідним для тих, хто бажає вирощувати огородню культуру не на відкритому просторі, а к власній теплиці, де рослини будуть почувати себе відмінно.

Основні різновиди плівок для теплиць

Перед тим, як купити плівку для теплиці 150 мікрон або ж іншої товщини, потрібно ознайомитися з основними варіантами, які можуть бути представлені у продажу. Серед них виділяють наступні:

·  багатошарові плівки для теплиці, які виготовлені із якісного полієтилена – найчастіше всього їх застосовують для теплиць промислового призначення, які мають велику площу;

·  нестабілізована прозора плівка – це ідеальний варіант для теплиць, який варто застосовувати на 1 сезон;

·  стабілізована плівка для теплиці – найчастіше всього у продажу можна знайти варіанти на 12, 24 або 36 місяців. Це ідеальний варіант, який варто застосовувати для накривання невеликої домашньої теплиці;

·  непрозора плівка чорного кольору без стабілізації – варіант, який застосовується на етапі здійснення мульчування.

Перед тим, як придбати конкретний варіант плівки для теплиці, в першу чергу варто визначитися з ключовими параметрами, які будуть найбільш оптимальними для конкретного випадку. Широкий вибір продукції представлена на офіційному сайті нашого інтернет-магазину, де пропонується велика кількість різних варіантів плівок для теплиці по максимально доступній вартості. При потребі можна скористатися послугою доставки в будь-який регіон країни в обмежений проміжок часу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner