Кошик
783 відгуків
promo_banner
Лідавська 2 (Офіс), Луцьк, Україна
Додати відгук
Опт Пак | Якісні пакувальні матеріали
+380 (96) 979-26-40
+380 (95) 216-77-49

Стрічка пакувальна поліпропіленова

Поліпропіленова (ПП) пакувальна стрічка є простим, зручним і недорогим пакувальним матеріалом, що забезпечує цілісність різних вантажів при складанні та транспортуванні. В основному, поліпропіленова стрічка використовується для обв'язки легких та середньої тяжкості вантажів.
Для скріплення стрічки можливе застосування ручного механічного або електричного інструменту, а також напівавтоматичних та автоматичних машин.

Що враховувати при виборі пакувальної стрічки 

 

Пакувальна стрічка є найпопулярнішим продуктом, який використовується для закриття і захисту різних вантажів. Пакувальні стрічки мають різну ширину і виготовляються з різних матеріалів, так ви легко знайдете ту, яка підійде для ваших цілей. Перш за все, стяжна стрічка для упаковки повинна бути міцною. Основними перевагами цих стрічок є висока гнучкість, еластичність, постійне натяг при транспортуванні, стійкість до зовнішніх факторів.  

 

Види пакувальної стрічки 

 

Стрічки відрізняються по довжині, міцності, стійкості до розриву і якості. Стрічка пакувальна пластикова використовуються для упаковки товарів і вантажів для подальшого їх транспортування. Важливо звертати увагу на такі показники: 

 

  • Довжина стрічки. Вибираючи стрічку, зверніть увагу на одиниці виміру, в яких позначена довжина стрічки. Зазвичай вказується довжина в метрах, а іноді одиниці вимірювання взагалі не вказуються. Стандартна і найбільш часто використовувана довжина стрічок складає від 1500 і 2500 м. Звичайно, можна купити стрічки в більш довгих котушках, що значно знижує закупівельну ціну метра стрічки. Однак слід мати на увазі, що стрічки з більш довгим мотком набагато важче, та використання таких стрічок під час роботи може створити занадто велике навантаження для людей, склеюючих товар. 

 

  • Ширина стрічки. Також важливо вибрати відповідну ширину у відповідності з вашими потребами. Найпоширеніша і використовується стрічка має ширину 16 мм.  

 

  • Якість. Як тільки ми дізнаємося, які параметри повинні бути у стрічки, залишається перевірити ще один дуже важливий момент: якість. На ринку можна знайти безліч товарів невідомого походження. На жаль, якість цих товарів часто суттєво відрізняється від очікуваних стандартів. Щоб уникнути подібних ситуацій, можна зробити одне - купити стрічку пакувальну полиропиленовую в надійному магазині. 

 

Стрічки поліпропіленові  

 

Характерні особливості поліпропіленових стрічок - це, передусім, низька вартість разового кріплення, висока ефективність і простота використання. Стрічки з поліпропілену найчастіше використовуються для закріплення вантажів на піддоні, а також для кріплення невеликих посилок. ПП Стрічка відмінно фіксує і закріплює вантаж під час транспортування завдяки своїй дуже високій міцності. Технічні характеристики і універсальність стрічки роблять її найпопулярнішою пластикової пакувальною стрічкою на ринку, яка використовується практично у всіх галузях промисловості. Завдяки своїм перевагам, таким як липкість, еластичність і міцність ця стрічка підходить для всіх областей застосування в пакувальному секторі. 

 

Упаковочные ленты доступны в диапазоне ширины от 5 мм до 19 мм, в различных толщинах и цветах. Они используются для защиты изделий весом от нескольких десятков до нескольких сотен килограммов. Среди прочего, чаще всего лента полипропиленовая упаковочная используются для закрытия и фиксации картонной упаковки, обвязки деревянных элементов (например, бруса, досок), связывания пластиковых и металлических профилей или стабилизации элементов на транспортных поддонах. Поліпропіленові стрічки можуть використовуватися в пакувальних машинах, а також у різних ручних обв'язувальних пристроях. 

 

Полипропиленовые ленты в настоящее время являются незаменимым инструментом большинства компаний, доставляющих товары клиентам, в основном из-за их долговечности. Независимо от материала, из которого они сделаны, ленты произвели революцию в методах крепления, как при межконтинентальных, так и при местных перевозках грузов. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner