Кошик
783 відгуків
promo_banner
Лідавська 2 (Офіс), Луцьк, Україна
Додати відгук
Опт Пак | Якісні пакувальні матеріали
+380 (96) 979-26-40
+380 (95) 216-77-49

Фольга для салонів краси

Фольга для перукарні - просте та ефективне фарбування волосся

Господині використовують фольгу в основному на кухні, але вона знайшла своє застосування і в професійній перукарні. Це алюмінієва перукарська фольга, яка небагато, але все ж таки відрізняється від кухонної фольги. При фарбуванні волосся домашніми способами ми використовуємо ту, що є у продуктових магазинах. Однак професіонали вибирають більш міцну та жорстку фольгу, яку можна купити лише у спеціалізованому магазині. Фольга для салонів краси є продуктом, що значно полегшує фарбування волосся. Професійне мелірування або балаяж ще ніколи не були такими простими!

Перукарська алюмінієва фольга для вимогливих клієнтів

Алюмінієва фольга для перукарень є продуктом, адаптованим до потреб найвибагливіших користувачів. Якщо ви дбаєте про точне виконання мелірування або інших перукарських процедур з використанням фольги, цей продукт стане для вас знахідкою. Фольга не входить у реакцію з перукарськими хімікатами, фольга для перукаря міцна й те водночас дуже пластична. Її ширина – 12 см, а товщина – 0,014 мм. Фольга стійка до розривів та її використання не викликає жодних проблем.

Фольга ідеально підходить для:

·       балаяжа

·       мелірування

·       фарбування

Професійне фарбування волосся у домашніх умовах? Це можливо! Кожен перукар підтвердить, що правильно підібрана алюмінієва перукарська фольга відповідної товщини та високої міцності може значно полегшити мелірування або балаяж. Переконайтеся, що за допомогою професійних перукарських аксесуарів можна створити незвичайну зачіску, навіть не виходячи з дому.

Перукарська фольга - захист, безпека, ефективність

Ні для кого не секрет, що алюмінієва фольга є дуже гарною ізоляцією. Це одна з її основних переваг. Саме завдяки цій властивості її використовують перукарі під час процедури. Алюмінієва фольга перукарня з тисненням підтримує дію активних інгредієнтів, які є у косметиці, а також у поживних фарбах. Шкіра голови виділяє тепло. Фольга дозволяє цьому теплу залишатися у пасмах волосся. Крім того, перукарська фольга для мелірування призначена для захисту голови від інгредієнтів з більш інвазивною дією. У деяких людей дуже чутлива шкіра, і прямий контакт із деякими речовинами викликає роздратування. Фольга дозволяє активним інгредієнтам швидше проникати у структуру волосся, що також скорочує час процедури.

Фарбування волосся з перукарською фольгою

Дуже добре працює фольга з тисненням для мелірування та різних технік балаяж. Полегшує отримання ефектних тонів, які модні вже кілька сезонів. При її використанні пам'ятайте, що ви покриваєте ті пасма, на які наносите препарат. Ніколи не використовуйте фольгу, щоб покрити голову. Використовуйте лише професійну фольгу, яку можна придбати у перевірених продавців.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner