Кошик
783 відгуків
promo_banner
Лідавська 2 (Офіс), Луцьк, Україна
Додати відгук
Опт Пак | Якісні пакувальні матеріали
+380 (96) 979-26-40
+380 (95) 216-77-49

Стрічка сигнальна (огороджувальна)

Сигнальна огороджувальна стрічка та її застосування 

 

Сигнальні стрічки в основному використовуються для позначення місця або певній галузі з метою її захисту. Попереджувальна стрічка використовується для відділення території або заборони входу в небезпечну зону. Огороджене червоно-білою стрічкою простір інформує перехожих про можливу загрозу при виконанні земельних або будівельних робіт. Ви розумієте, що в цьому місці потрібно бути гранично обережним і пильним, щоб уникнути нещасних випадків або пошкоджень свого тіла. Стрічки сигнальні також використовуються в якості розмітки підлоги або стіни, конструкцій, виступаючих елементів пристроїв і машин. Попереджуюча стрічка, яка використовується для вертикальної і горизонтальної розмітки, також використовується для позначення шляхів сполучення на складах і будівельних об'єктах, у коридорах, майстерень, холах. Огороджувальна стрічка в Україні також добре підходить для захисту маршруту пішоходів або інших учасників дорожнього руху. 

 

Типи захисних стрічок 

 

Попереджувальні стрічки бувають різних кольорів і застосовуються для огородження потенційно небезпечних місць і зон. Розрізняють наступні види: 

 

  • Біла і червона або жовта і чорна сигнальні стрічки - найбільш часто використовувані і помітні. Вони найчастіше застосовуються для тимчасового огородження певній території від можливого проникнення сторонніх осіб. Як правило, ними огороджують ділянки дорожніх або земляних робіт, розкопок або громадських місць. огороджувальна Стрічка сигнальна червона зручна при використанні для захисту невеликих ділянок, таких як стоки, канави. 

 

  • Сигнальні стрічки для служб: використовуються поліцією, пожежними командами, поліцією. Напис на огороджувальної стрічці інформує сторонніх про те, що на ділянці, огородженій стрічкою, ведуться дії силових структур. Використання сигнальної стрічки та охорона території дозволяють поліції безперешкодно виконувати свої обов'язки. Огороджувальні стрічки для проведення службових робіт виготовлені з міцної фольги, тому стійкі до погодних умов. 

 

  • Нековзні огороджувальні стрічки використовуються всередині будівель, а також зовні будинків і дахів. Сигнальна стрічка проти ковзання володіє високою стійкістю до несприятливих погодних умов. Нековзна попереджає стрічка ідеально підходить для використання на слизьких поверхнях, таких як мармур, бетон, пластик. Купити огороджувальну стрічку в Україні необхідно для захисту території в громадських місцях: школах, офісах і лікарнях. 

 

  • Фотолюмінесцентні стрічки - це сигнальні стрічки, зроблені з матеріалу, що поглинає світлову енергію, який поступово вивільняє накопичений світ після настання темряви. Потім сигнальна стрічка самоклеюча стає видимою, незважаючи на відсутність доступу денного або електричного світла. Попереджувальні стрічки цього типу використовуються для позначення шляхів пожежі й евакуації, а також місць, де є тимчасове освітлення (кінотеатри, театри). 

 

Сигнальні стрічки можна дуже швидко і зручно використовувати. З допомогою попереджувальної стрічки ви можете швидко відгородити або зазначити небезпечну зону. Місця, де існує небезпека падіння або будь-якого зіткнення, повинні бути постійно позначені. Довжина стрічки повинна відповідати розміру перешкоди або небезпечного місця. Жовто-чорні або біло-червоні смуги повинні бути намальовані під кутом приблизно 45 градусів і мати однакові розміри. Попереджувальні стрічки повинні бути виготовлені з матеріалів найвищої якості, особливо міцних і стійких до механічних пошкоджень та погодних умов. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner