Кошик
783 відгуків
promo_banner
Лідавська 2 (Офіс), Луцьк, Україна
Додати відгук
Опт Пак | Якісні пакувальні матеріали
+380 (96) 979-26-40
+380 (95) 216-77-49

Стрепінг інструмент

Стрепінг інструмент: ключові особливості 

Стрепінг інструмент для пакування стрічкою – це найбільш простий і економічний варіант з усіх різноманітних варіантів упаковки. Може бути механічним чи автоматичним. Ручний інструмент стрепінг стрічки оптимально використовувати в умовах, де немає потреби у високій продуктивності. Для підприємств малого розміру він підійде ідеально. Для автоматичного стрепінг інструменту характерна не тільки велика продуктивність, але і мобільність, що робить можливим застосування його в будь-яких умовах. 

Особливості пакувального інструменту 

Для виготовлення пристроїв використовуються сучасні матеріали, а також застосовуються передові технологічні рішення. Це дає можливість виділити в обладнання з експлуатаційні переваги: 

 • Тривала експлуатація; 

 • Значні зусилля натягу стрічки; 

 • Зручність виконання обв'язки; 

 • Компактність; 

 • Невеликі габарити; 

 • Мобільність.  

Основна перевага, яку має стрепінг інструмент ручний є високий коефіцієнт передачі зусилля. Це робить можливим упаковку продуктів більш легкою, без додаткових зусиль. Принцип дії інструмента, наступний: натягнута стрічка фіксується, що і служить запорукою стиснення предметів. За допомогою рукоятки відбувається передача зусилля.  

Досить часто ручної стрепінг інструмент використовується для обробки незначних партій товарів. Якщо потрібно обв'язати велика кількість предметів, то оптимальним варіантом буде зупинити свій вибір на електричних автоматичних і напівавтоматичних пристроях. Для них характерна висока продуктивність, але при цьому вартість їх також вище. Такий пакувальний інструмент користується підвищеним попитом, що досить легко пояснити. 

Де придбати стрепінг обладнання? 

Пакувальні матеріали різного типу, в тому числі стрепінг обладнання доступні до замовлення в інтернет-магазині «OPT-PACK». Широкий асортимент і висока якість продукції – це лише кілька переваг компанії. До основних плюсів відносять: 

 • Продукція безпосередньо від виробників; 

 • Регулярне оновлення асортименту; 

 • Доступна цінова політика; 

 • Консультації від компетентних спеціалістів; 

 • Кілька способів оплати; 

Стреппинг инструмент цена которого находится в пределах доступного, представлен в двух категориях: для стальных и для пластиковых лент. При возникновении вопросов или трудностей с выбором, можно обратиться за помощью к консультантам интернет-магазина. Оформление заказов выполняется максимально оперативно, что делает возможным доставку товаров в кратчайшие сроки. Доставка заказов осуществляется бесплатно несколькими транспортными службами по всем городам Украины.  

Щоб зробити замовлення, достатньо додати потрібний товар у корзину або зателефонувати за вказаними номерами телефонів. Інтернет-магазин «OPT-PACK» гарантує високу якість продукції, доступні ціни та вигідні умови замовлення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner