Кошик
783 відгуків
promo_banner
Лідавська 2 (Офіс), Луцьк, Україна
Додати відгук
Опт Пак | Якісні пакувальні матеріали
+380 (96) 979-26-40
+380 (95) 216-77-49

Бандерольні конверти

Бандерольні конверти оптом 

Незважаючи на те, що інформаційні технології витіснили інші види дистанційного спілкування, в тому числі й листи, відправка поштою здійснюється досить активно. Кореспонденція відправляється у конвертах, без яких робота поштової служби була б немислима. Відносно великі предмети, що пересилаються в бандеролях, для чого застосовуються спеціальні бандерольні конверти. Вимоги до них вищі, ніж до звичайних тонким паперовим варіантом, а в нашому інтернет-магазині пропонується широкий їх вибір.  

Що являє собою бандерольный конверт 

Конверти були винайдені в незапам'ятні часи. В них відправляли державні папери, любовні послання, особисті листи на різні відстані. Іноді документи і листи передавали з рук у руки. Щоб вони не були прочитані третіми особами, а інформація не була використана з шкодою для адресата, все це запаковывалось в аркуші паперу, складені з чотирьох сторін та скріплені печатками.  

З роками служба пошти розвивалася, а разом з цим удосконалилися конверти. У 1820 році в Англії був винайдений поштовий конверт, тобто той, який нам добре відомий сьогодні. Поява цього предмета оповите міфами, один з яких розповідає про те, що конверти придумали вітряні особи, перебуваючи на курортах. Їх метою було приховати від своїх чоловіків листування з заведеними там коханцями.   

Бандерольный конверт – це відносно новий вид поштової упаковки. Він дуже схожий на звичайний аналог для листів, але відмінності все ж є: 

  • Пропонуються конверти з бульбашковою плівкою, яка захищає вміст від пошкоджень; 

  • Зовнішній шар складається з крафт-паперу золотистого або білого кольору; 

  • Товщина зовнішнього шару становить 105 мкм; 

  • Внутрішній шар – бульбашкова плівка, на одному квадратному сантиметрі якій розташовано близько 12 бульбашок.  

Така упаковка міцна і робить вміст бандеролей невразливим перед примхами погоди, перепадами температур, механічними впливами легкої сили.  

Для чого використовуються бандерольні конверти 

Ця продукція затребувана на службах доставки і поштою. Але ви можете купити конверти з бульбашками та для особистого користування. У них можна не тільки передавати, але і зберігати такі предмети, як фотографії, документи, цінні книги в м'якій обкладинці, лазерні диски, всілякі проводочки. Багато зберігають в таких конвертах дипломи, грамоти, вимпели, значки, колекційні монети.  

Конверты с пупыркой в Украине отлично выполняют свои функции, так как изготовлены в высоком качестве. Они отличаются высокой прочностью, ввиду чего используются для пересылки и хранения уязвимых предметов. Пленка с пупырышками, как показывает практика, способна служить долго: некоторые любят эти пузырьки расщелкивать руками и знают, что это требует приложения силы. Внешний слой также легко разорвать не получится.  

Якщо вас цікавлять конверти бандерольні оптом, а зробити таку покупку варто працівникам офісів та служб доставки, то заходьте в наш магазин. Конверти пропонуються в різних розмірах, але завжди у високій якості.  

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner