Кошик
818 відгуків
promo_banner
Лідавська 2 (Офіс), Луцьк, Україна
Додати відгук
Опт Пак | Якісні пакувальні матеріали
+380 (96) 979-26-40
+380 (95) 216-77-49

Паперові крафт-пакети

Придбання якісних крафтових пакетів за доступною вартістю на сайті Опт-пак


Використання поліетиленових пакетів вже не є актуальним процесом на сьогодні, так як їх досить активно починають витісняти паперові крафт пакети. Найчастіше всього за рахунок їх використання відбувається процес упакування продукції із кондитерських, пекарень та кафе. Цей вид упаковки належить до категорії безпечних та екологічних, а сама продукція, яка знаходиться в них, має привабливий зовнішній вигляд, якщо порівнювати з пакетами з поліетилену. При потребі паперові пакети Саше купити в Україні, реалізувати цей процес можна на офіційному сайті нашого інтернет-магазину Опт-пак, де пропонується доступна вартість продукції.


Ключові показники зручності під час використання пакетів


Крафт пакети Саше, купити які можна на сайті нашого інтернет-магазину, мають досить суттєву кількість переваг. Серед них виділяють наступні:
    •    презентабельність;
    •    екологічність;
    •    можливість використання логотипу виробника або бренду.
При вибору представленого упакування для власного бізнесу, можна окрему увагу звернути на конкретний колір, який є найбільш бажаним. Це може бути не просто чисто білий колір, але й різноманітні варіанти коричневого. Для їх виготовлення використовується крафтовий папір харчового типу. При цьому показники його щільності знаходяться в межах 35-70 г/м2. Якщо ж розглядати точки харчування, то в них для виносу продуктів харчування відбувається в більш міцних жиростійних паперових пакетах.


Паперові пакети саше та їх ассортимент


При потребі придбати паперові пакети Саше, ціна на які є доступною, в першу чергу варто ознайомитися з основним асортиментом продукції. Серед різновидів варто виділити наступні:
    •    пакети-куточки – найчастіше всього їх використовують в закладах, передбачених для громадського харчування;
    •    паперові пакети, які мають спеціальну бічну складку – їх використовують для процесу упакування дрібної випічки або ж хлібу;
    •    паперові пакети, які не мають бічних складок – за допомогою їх використання можливо здійснити упакування столових приборів, дрібної канцелярії та монет;
    •    спеціальні паперові пакети, в яких є віконце – в магазинах для самообслуговування це найпоширеніший варіант.
На сайті нашого інтернет-магазину є можливість придбати різні паперові пакети для продуктів та для упакування різних видів товарів, якщо в цьому є необхідність.


Основні сфери застосування пакетів


Якщо є потреба придбати паперові пакети для випічки, варто пам’ятати про те, що сфера їх застосування є більш широкою. Серед основних напрямків застосування паперових саше пакетів варто виділити наступні:
    •    для роздрібної торгівлі в супермаркетах та магазинах;
    •    аптеки;
    •    заклади громадського харчування у вигляді фастфудів, ресторанів та кафе;
    •    продаж парфумерії та косметики.
Особливість представленої категорії пакетів полягає в тому, що їх можна застосовувати для упакування різних видів продукції. Це можуть бути не тільки продукти харчування, але й звичайні товари побутового призначення. При цьому вартість на них буде доступною для кожного потенційного клієнта.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner