Кошик
783 відгуків
promo_banner
Лідавська 2 (Офіс), Луцьк, Україна
Додати відгук
Опт Пак | Якісні пакувальні матеріали
+380 (96) 979-26-40
+380 (95) 216-77-49

Скотч пакувальний з логотипом

Для чого потрібен скотч з логотипом компанії

Солідні компанії, трепетно відносяться до свого іміджу, замовляють логотипированную продукцію, яка допомагає залишатися впізнаваними на ринку. Логотипи наносять на кулькові ручки, олівці, сувеніри, пакети та іншу упаковку, а також – на скотч пакувальний. З такою клейкою стрічкою ваша продукція ніколи не загубиться, і ви зможете заявити про себе широкої цільової аудиторії, не витрачаючи для цих цілей великих коштів.  

У чому переваги скотчу з логотипом 

Відомо, що солідні бренди створюють свій власний стиль, починаючи з логотипу. Іноді споживачам досить просто поглянути на таке позначення, як він тут же уявляє собі вашу продукцію, згадує про її переваги і, непомітно для себе замислюється про покупку.  

Фірмовий скотч має безліч переваг перед звичайним.  

  1. Акуратний зовнішній вигляд, не позбавлена естетики; 

  1. Упаковку з таким скотчем навряд чи можна розкрити непомітно; 

  1. Замовник ніколи не переплутає коробки на пошті; 

  1. На складах неможливо буде зробити підміну. 

Про переваги, які дає скотч з логотипом, можна говорити довго, але краще зробіть замовлення і переконайтеся самі, що така упаковка працює на вас.  

останнім часом почастішали випадки розкриття товарів, з-за чого вони втрачають свій первинний вигляд, а довіра до постачальника підривається. Ці неприємності обійдуть вас стороною, так як надійність склеювання дуже висока. Це – одна з причин, по якій рекомендується замовити пакувальний скотч з логотипом.   

Де використовується скотч з логотипом? 

Дуже часто коробки, упаковані таким скотчем, зустрічаються в супермаркетах. Це дуже зручно – приймати товари від певного постачальника, але справа не тільки в цьому. Логотипи, нанесені на скотч, допоможуть вашій компанії розширити межі своєї діяльності, відкрити для себе нові ринки збуту. При цьому вам не доведеться нести величезні витрати на рекламні компанії, так як основну частину роботи в цьому напрямку за вас зробить недорогий і надійний скотч.   

Чому скотч з нанесенням логотипу вигідно замовляти у нас? 

Наша компанія працює на профільному ринку країни протягом багатьох років. Виробництво оснащене сучасним обладнанням, за яким працюють професіонали своєї справи. Вся продукція без винятку відрізняється високою якістю, а ціни при цьому залишаються прийнятними.  

Ті клієнти, які зробили у нас замовлення лише одного разу, звертаються в нашу компанію знову і знову, так як на власному досвіді переконалися в тому, що продукція «OPT-PACK» ніколи не підводить. Це важливо не тільки для самих замовників, але і їх клієнтів.  

При заказе скотча потребители, которые разбираются в таких материалах, обращают внимание на такие моменты, как длина, толщина, ширина. Наша компания изготавливает скотчи с логотипами самых разных параметров. Для этих целей закажите звонок или позвоните нам. Менеджеры помогут вам определиться, какой именно скотч выбрать, ответят на любые ваши вопросы. Скотч, на первый взгляд кажется мелочью, но на самом деле таковой не является, так как обеспечивает надежность, безопасность и узнаваемость.  

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner