Кошик
783 відгуків
promo_banner
Лідавська 2 (Офіс), Луцьк, Україна
Додати відгук
Опт Пак | Якісні пакувальні матеріали
+380 (96) 979-26-40
+380 (95) 216-77-49

Скотч пакувальний прозорий

Вибір пакувального скотчу прозорого нашому інтернет-магазині 

З винаходом скотчу рішення багатьох завдань значно спростилося. Цю плівку з липким шаром широко застосовують як у побуті, так і на виробництві. Споживачі вважають, що при виборі скотчу виникати проблем не може за визначенням: весь він однаковий і придатний для скріплення частин деяких поверхонь, але не все так просто. У цього матеріалу, як і у будь-якого іншого, є свої характеристики і особливості.  

Особливості вибору скотчу 

На упаковках, як правило, вказується лише один показник – довжина. Купуючи скотч 200, покупець виявляє, що насправді вона становить усього 180 метрів. І справа тут не в тому, що виробник хоче когось обдурити. Секрет у тому, що ця величина вказується не в метрах, а в ядрах. Перед покупкою уточнюйте одиницю виміру.  

Є й інші показники, на які необхідно звертати увагу. Так, скотч прозорий виготовляється нашою компанією з поліпропіленової плівки, що має різну товщину, тому необхідно чітко визначитися з цілями використання.  

  • Товщина в 40 мкм застосовується для заклеювання легких коробок, виготовлених з крейдованого паперу.  

  • Скотч у 45 мкм підходить для упаковки картонних коробок, виготовлених як з крейдованого, так і з звичайного паперу. Скріплення цей матеріал забезпечує надійніше, але не витримує занадто великої ваги.   

  • Товстий скотч, у 47,5 мкм, має відмінні властивості та відрізняється високою міцністю. Він не порветься, якщо ви заклеите їм важку коробку та ще й при дуже низьких температурах.  

Но это – далеко не все из того, что надо знать об упаковочном скотче. Можно купить скотч упаковочный прозрачный в эконом-сегменте, используемый, преимущественно, в быту. Скотч в 38 мкм идеально подходит для скрепления упаковок, которые будут храниться в вашем доме, так как такая лента не переносит пониженных температур. Скотчи в 43 мкм подходят для того, чтобы склеивать упаковки из полиэтилена. Их морозостойкость относительно неплохая.  

Якою може бути довжина скотчу в рулоні 

Как и толщина, длина у скотча бывает разная. Продукция с показателем 36 метров больше подходит для использования в хозяйстве. Варианты длиной от 100 до 300 метров обычно используют для упаковки при помощи диспансеров. Но, если у вас возникнет необходимость, наша компания изготовит под заказ скотч упаковочный прозрачный длиной до 990 метров и шириной от -ти до 72-х миллиметров.  

К слову, ширину необходимо выбирать, исходя из того, для какой цели вы собираетесь использовать скотч. В канцелярии особенно распространен тот, ширина которого варьируется от 5-ти до 38-ми миллиметров. А вот скотч с шириной в 72 миллиметра используют в промышленности, на складах, в офисах крупных компаний. Он отлично себя проявляет в помещениях с повышенной влажностью воздуха. Эта клейкая лента способна надежно скреплять ящики большой тяжести, выполненные из гофрированной бумаги.  

Наша компания осуществляет изготовление и доставку скотча во все регионы страны. При заказе от 180-ти единиц доставка осуществляется бесплатно. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner