Кошик
783 відгуків
promo_banner
Лідавська 2 (Офіс), Луцьк, Україна
Додати відгук
Опт Пак | Якісні пакувальні матеріали
+380 (96) 979-26-40
+380 (95) 216-77-49

Скотч канцелярський

Скотч канцелярський в інтернет-магазині «Опт-Пак»


Скотч або клейка стрічка була винайдена в Америці в 30-му році минулого століття. До теперішнього часу актуальність товару не втрачено, він користується постійним попитом. Виробники пропонують споживачам скотч різних видів і розмірів. Високо затребуваний вузький скотч канцелярський. Його використовують працівники офісів, дизайнери, оформлювачі, студенти, школярі, застосовується він у побуті.

Особливості клейкої стрічки
Виробляють скотч канцелярський шляхом нанесення клейового складу з акрилової суміші на вузьку поліпропіленову стрічку. Він менш міцний, ніж пакувальний, але сфера його використання значно ширша. З його допомогою:
- ремонтують паперові, картонні, пластикові вироби;
- фіксують легені предмети;
- поєднують фрагменти пошкоджених документів, цінних паперів;
- оформляють подарунки;
- упаковують легкі товари та невеликі коробки.
Свої властивості скотч офісний зберігає тривалий час. Він не входить у хімічні реакції з картоном, папером, чорнилом принтера.
Інноваційна клейова основа скотчу не залишає помітних слідів та жовтих плям після його видалення. Завдяки прозорості клейкої стрічки та її незначній товщині забезпечується акуратне склеювання аркушів паперу/картону, а місце склеювання практично непомітне. Скотч канцелярський має середній рівень адгезії (зчеплення). Матеріал не витримує підвищених механічних навантажень. Якісний офісний скотч стійок до:
- Зношування;
- дії вологи;
- перепадів температури;
- Утворення конденсату;
- контактів із жирами.

Асортимент канцелярського скотчу в онлайн-магазині «Опт-Пак»
Сьогодні придбати скотч канцелярський в Україні можна різного ступеня клейкості, щільності, ширини. У каталозі магазину «Опт-Пак» представлена клейка стрічка різної ширини і метражу:
- 12-міліметровий скотч у рулонах по 10, 20 і 30 метрів;
- 18-міліметровий, у рулонах по 10 та 30 метрів;
- 24-міліметровий у 30-метрових рулонах.
На вартість канцелярського скотча впливає його щільність і ширина рулона.

Оплата та доставка товару
Інтернет-магазин «Опт-Пак» пропонує клієнтам вигідні умови співпраці. Проводиться гнучка політика у сфері ціноутворення, розроблена і діє ефективна система знижок. Обсяг мінімального замовлення на скотч канцелярський становить 120 рулонів, метраж яких чітко відповідає заявленому в каталогу.
Оплатити товар клієнти можуть в готівковій і безготівковій формі. Доставкою товарів клієнтам в різні українські міста займаються відомі кур'єрські служби. Компанія-перевізник встановлює вартість доставки замовлень і їх страхування у відповідності з затвердженими тарифами.
Клієнтам магазину гарантується висока якість товару, зручні умови оплати, оперативна доставка замовлень у всі регіони країни і високий рівень сервісу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner