Кошик
818 відгуків
promo_banner
Лідавська 2 (Офіс), Луцьк, Україна
Додати відгук
Опт Пак | Якісні пакувальні матеріали
+380 (96) 979-26-40
+380 (95) 216-77-49

Харчова стретч-плівка ПВХ

Стрейч-плівка для пакування харчових продуктів


Плівка для пакування харчових продуктів повинна відповідати кільком критеріям. Насамперед, у ній має бути токсичних компонентів. Вона не повинна впливати на смак, колір та запах їжі. Пакувальні матеріали для харчових продуктів, що використовуються в даний час, мають високу естетичну цінність, що стимулює купівлю товару. На них можна роздрукувати логотип виробника, навіть склад продукту. Упаковка продуктів для клієнтів є одним із основних видів діяльності в гастрономії. Недарма господарі точок живлення, пекарень чи магазинів вибирають пакувальну плівку. Вона захищає харчові продукти від вологи та доступу повітря, усуває запахи та блокує доступ до всіх небажаних мікроорганізмів.

Які властивості харчової стрейч-плівки


Прозора харчова стрейч плівка цінується в гастрономії та домашньому господарстві, насамперед, за такі властивості, як розтяжність та ідеальна адаптація до форми продукту. Стрейч-гастрономічна плівка - простий спосіб надійно захистити товари. Вона дозволяє продовжити термін зберігання упакованої в неї продукції, зберігши продукти в привабливому та естетичному вигляді. Відмінно підходить для захисту продуктів у холодильнику. Її також можна використовувати для заморожування продуктів. Харчова плівка в рулоні виготовляється з якісного матеріалу, що робить її міцною. Вона сертифікована для прямого контакту з харчовими продуктами і не містить шкідливих речовин, які можуть потрапити в організм при контакті з їжею.

Харчові пакувальні плівки купити в Україні стоїть для використання в пунктах громадського харчування, ресторанах, фаст-фудах, магазинах, оптових точках продажу, а також у домашньому господарстві. Її можна використовувати для пакування овочів, фруктів, риби, м'ясного асорті, кондитерських виробів. Використовується в процесі машинного та ручного пакування різних продуктів харчування. Ідеально підходить для пакування страв, приготованих у кулінарії. Ефективно захищає від висихання, а також від поширення запахів, що особливо важливо для продуктів, що потребують охолодження.

Приклади застосування:


Харчова упаковка продуктів у домашніх умовах та у торгових мережах.

Захист м'ясних продуктів, наприклад, шашлику від зовнішніх факторів, для зберігання та транспортування.

Обертання лотків зі свіжими продуктами, призначеними для продажу (наприклад, грибами, овочами, сиром, м'ясом, скибочками хліба тощо).

Поліетиленова плівка дуже пластична, що дозволяє дуже легко та естетично упаковувати харчові продукти або, наприклад, покривати нею листи тіста.

Переваги плівок включають: хороші механічні властивості і високу еластичність, завдяки чому продукти, що транспортуються, будуть відмінно захищені. Завдяки намотуванні на рулон та використанню дозатора її використання набагато спрощується. Найвища ефективність упаковки харчових продуктів може бути досягнута за допомогою спеціальних машин.

Харчова плівка виготовлена з матеріалів, абсолютно нейтральних для організму людини, не є джерелом небезпечних речовин, які можуть загрожувати здоров'ю споживача, і не змінює властивостей їжі. У неї може бути упаковано практично все, тому варто харчову плівку для упаковки продуктів купити оптом. Вона захищає вміст холодильника від сторонніх запахів, висихання та робить зовнішній вигляд продукту привабливішим. Незважаючи на відсутність клею, вона добре приклеюється до виробів різної форми. Плівка має високу стійкість до корозійних речовин, водночас нетоксична і придатна для вторинної переробки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner